Wczytuję...

Posadzki Anhydrytowe

specyfikacja posadzek

W przypadku ogrzewania podłogowego wylewka anhydrytowa broni się bardzo ważnym parametrem jakim jest bez wątpienia przenikalność cieplna. W innych przypadkach istotnym czynnikiem, dla którego wybiera się posadzki anhydrytowe może okazać się brak dylatacji w ramach otwartej strefy salonu z kuchnią lub wytrzymałość jaką ma posadzka anhydrytowa na zginanie, ściskanie lub odrywanie. W jeszcze innych przypadkach liczyć się będzie ograniczona grubość posadzki anhydrytowej. Wszystko to razem wzięte sprawia, że wylewka anhydrytowa posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań. Wymaga jednak umiejętnego doboru i fachowego wykonawstwa.

Analizując całościowo sprawę posadzek anhydrytowych, możemy już dziś pokusić się o stwierdzenie, że każdy inwestor, który wie, że istnieją posadzki anhydrytowe, zwłaszcza przy budowie domu z niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym, rekuperacją, kamienną podłogą lub gresami wielkoformatowymi, a mimo to świadomie decyduje się na posadzki betonowe – marnotrawi wydane na osprzęt pieniądze. Skoro świadomie ogranicza się efektywność funkcjonowania nowoczesnych urządzeń, ponosząc w ten sposób wyższe koszty eksploatacji budynku, które właśnie dzięki tym urządzeniom miały być niższe – jak to określić?

Błędem powielanym przez licznych inwestorów jest wciąż niewłaściwy dobór technologii materiałowej, która z zasady powinna być kompatybilna z zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi. To jest argument fundamentalny, który trzeba poważnie rozważyć na etapie wyboru rodzaju podkładu podłogowego: posadzki anhydrytowe czy tradycyjne betonowe?

Oferując doradztwo i kompleksowe wykonawstwo wylewek anhydrytowych, firma CPA bierze pełną odpowiedzialność za jakość wykonywanych prac i zastosowany materiał. Pracując na markowych produktach posiadamy dokumentację techniczną oraz wymaganą prawem certyfikację. Współpracujemy z wysokiej klasy fachowcami z Knaufa. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, który nam zaufali. Z tego względu oferujemy doradztwo i szeroki serwis przed i powykonawczy.