Wczytuję...

O Nas

Wylewki anhydrytowe firmy KNAUF są naszym flagowym produktem, który znalazł uznanie w oczach wielu inwestorów i niezmiennie cieszą się one największą popularnością wśród naszych klientów.

Wylewki anhydrytowe znamy jak nikt we Wrocławiu, zajmujemy się posadzkami zarówno na poziomie wykonawczym jak i badawczym. Współpracujemy z zespołem wysokiej klasy inżynierów z niemieckiej FIRMY KNAUF.

Rozwijając swój potencjał jesteśmy wciąż blisko naszych klientów, którym służymy dobrą radą, solidnością i uczciwością wykonawczą oraz naszą fachowością.

Osoby podejmujące z nami współpracę mogą być pewne najwyższej jakości obsługi na każdym etapie prac oraz mogą mieć pewność że wszystkie wylewki anhydrytowe wykonywane przez naszą firmę są najlepszej jakości dostępnej na rynku Wrocławia i okolic

W ramach startupu, już w 2008 roku poznaliśmy na Słowacji technologię wylewania posadzek anhydrytowych. Na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska pierwszych klientów obsługiwaliśmy od 2008 roku.

wylewki anhydrytowe

Od 2009 roku pod marką POLITALIA rozpoczęliśmy świadczenie usług budowlanych w zakresie budownictwa jednorodzinnego oraz akcję aktywnego edukowania rynku poprzez promowanie posadzek anhydrytowych na Targach Budowlanych TARBUD we Wrocławiu i podczas licznych spotkań na budowach. Początki nie były łatwe, gdyż posadzki anhydrytowe były odbierane jako tajemna i nieznana technologia, która budziła tyle samo zachwytu, co i nieufności. Jesteśmy firmą, która bardzo mocno kładzie nacisk na jakość i profesjonalizm!

Konsekwentna i solidna praca, idąca w parze z poznawaniem nowych technologii, zaowocowały tym, że dzisiaj jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm wykonawczych na Dolnym Śląsku. Jakość i posadzki anhydrytowe – te określenia są kojarzone jednoznacznie z nami. Świadczą o tym dobitnie opinie naszych klientów oraz ilość wykonanych realizacji. Od samego początku inwestujemy nie tylko w wiedzę, sprzęt i ludzi, ale także w propagowanie idei energooszczędnego budownictwa, dla którego nie ma alternatywy.

Naturalnym krokiem w rozwoju firmy było wydzielenie z firmy budowlanej i utworzenie w 2015 roku niezależnej marki o nazwie Centrum Posadzek Anhydrytowych, która specjalizuje się wyłącznie w anhydrytowych podkładach podłogowych. Działalność CPA zainaugurowaliśmy uroczyście podczas Wrocławskich Targów Budownictwa TARBUD 2015.

wylewki anhydrytowe wrocław
wylewka anydrytowa wrocław

Zapraszamy do współpracy!