Wczytuję...

Posadzki anhydrytowe we Wroclawiu-doskonała baza pod podłogi żywiczne

Posadzki anhydrytowe we Wroclawiu-doskonała baza pod podłogi żywiczne

Ewolucja jaka dokonała się na przestrzeni ostatnich 10-ciu lat w podejściu do energooszczędności, spowodowała, że w przypadku stosowania niskotemperaturowego systemu ogrzewania budynków (ogrzewanie podłogowe) standardem stały się już posadzki anhydrytowe.

W ślad za energooszczędnością poszła ewolucja w sposobie aranżacji i wykończenia wnętrz. To, co jeszcze kilka lat temu „szokowało”, dziś staje się powszechne i bardzo popularne. Mamy tu na myśli stosowanie podłóg powłokowych w postaci betonów architektonicznych, okładzin z mikrocementów czy powłok żywicznych.
Na pytanie, czy posadzka anhydrytowa nadaje się do wykonania w/w podłóg, odpowiadamy jednoznacznie – tak! Na dowód tego w poniższej galerii pokazujemy, dom jednego z naszych klientów. Działając na rynku posadzek anhydrytowych od wielu lat w gronie naszych klientów mamy już sporą grupę, która w całym budynku lub w części wykonała podłogi w mikrocemencie czy żywicy

Istotnym warunkiem wykonania podłóg żywicznych jest konsekwentne stosowanie się do systemu opracowanego przez producenta danej żywicy i reżimów technologicznych z tym związanych. Kluczowymi parametrami, które sprawiają, że anhydryt w dużo lepszym stopniu nadaje się do zastosowania tego typu okładzin, dodajmy, wykonanych na ogrzewaniu podłogowym, jest zarówno niska kurczliwość anhydrytu wskutek zmian temperatury oraz wysoka wytrzymałość na odrywanie.

Szkolenie w Akademii firmy KNAUF w Niemczech

Na zaproszenie Firmy KNAUF, w czerwcu 2016 r. wzięliśmy udział w specjalistycznym szkoleniu za zakresu anhydrytowych podkładów podłogowych zorganizowanym w głównej siedzibie firmy w Iphofen w Niemczech.

Ogromne wrażenie zrobiła na nas wizyta w kopalni anhydrytu, na produkcji oraz w laboratoriach, w których cały czas trwają badania nad jakością produktów.
Wszyscy nasi klienci mogą być spokojni, obok naszego ogromnego doświadczenia stoi doświadczenie największych fachowców z zakresu posadzek anhydrytowych na Świecie.

Nowy sezon 2016

Wraz z nowym sezonem budowlanym uruchomiliśmy program ”otwartych drzwi”, w ramach którego każdy potencjalny klient, który rozważa podjęcie z nami współpracy, będzie mógł zobaczyć nasze realizacje.

Czytaj dalej…